Mata do bagażnika Volkswagen Passat B6 kombi od 2005r. do 2010r.

88,00 zł
Brutto

Mata do bagażnika Volkswagen Passat B6 kombi od 2005r. do 2010r.

Ilość

  • Ubezpieczamy wszystkie wysyłane paczki! Ubezpieczamy wszystkie wysyłane paczki!
  • Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni (w sytuacji braku towaru w magazynie czas może się wydłużyć do 7 dni). Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni (w sytuacji braku towaru w magazynie czas może się wydłużyć do 7 dni).
  • 14 dni na zwrot! 14 dni na zwrot!
  • Koszt dostawy kurierem 18 zł Koszt dostawy kurierem 18 zł
  • Darmowa dostawa od 300 zł Darmowa dostawa od 300 zł

Mata z częścią antypoślizgową na środku, koloru czarnego jest idealnie dopasowana i przeznaczona do modelu samochodu podanego w tytule oferty. Matę wyprodukowano z tworzywa sztucznego, które jest odporne na wysokie i niskie temperatury dlatego sprawdzi się zarówno latem jak i zimą. Natomiast część antypoślizgowa została wykonana z wysokiej jakości miękkiej gumy, co daje gwarancję nie przemieszczania się przewożonych przedmiotów czy produktów w trakcie jazdy. Jeżeli samochód wyposażony jest w uchwyty, mata posiada wypustki umożliwiające korzystanie z nich, dzięki czemu otrzymujemy możliwość zastosowania siatki i maty jednocześnie. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zalet posiadania wkładki zabezpieczającej, dopasowanej do konkretnego bagażnika.

antyposlizgowa.jpg

Maty są bezzapachowe, co przekłada się na komfortowe podróżowanie autem. Ponadto, posiadają ryflowaną powierzchnię oraz część antypoślizgową na środku zapobiegającą przesuwaniu się zakupów, kartonów, ciężkich przedmiotów, które mogą uderzać w tylne oparcia siedzeń. Z kolei wysoki rant (około 5 cm), otaczający całość maty uniemożliwia rozlanie płynów poza jej obszar. Wkładka bagażnika jest wyprodukowana w Polsce. Potwierdzeniem wykorzystania wysokiej jakości materiałów są certyfikaty zdobyte przez producentów, które można zobaczyć na naszej stronie głównej. Mata pozwala na zachowanie czystości w bagażniku i co ważne,  łatwo ją wyczyścić poprzez spłukanie karcherem lub wężem ogrodowym aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń. Dywanik jest elastyczny, dzięki czemu gdy nie jest potrzebny można go przechowywać w garażu zwinięty w rulon (zajmuje niewiele miejsca). Materiał z którego produkt został wykonany nie odkształca się. Dlatego też, nawet po długim okresie przechowywania zwiniętej maty, po jej rozłożeniu i odczekaniu chwili wróci ona do swojego pierwotnego kształtu. Maty odporne są na:

  • olej;

  • różnego rodzaju płyny;

  • środki chemiczne;

  • smary;

  • paliwa.

Poniższe zdjęcia pokazują idealne dopasowanie maty do bagażnika oraz praktyczne zastosowanie w codziennym użytkowaniu samochodu. Mata świetnie się sprawdzi również przy przewożeniu żywności: pizzy, kebabu, cateringu.

mata do bagażnika łatwa do czyszczenia

Nowy produkt