Mata do bagażnika Skoda Octavia II Kombi od 2005r. do 2013r.

115,01 zł
Brutto

Mata do bagażnika Skoda Octavia II Kombi od 2005r. do 2013r.

Ilość

  • Ubezpieczamy wszystkie wysyłane paczki! Ubezpieczamy wszystkie wysyłane paczki!
  • Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni (w sytuacji braku towaru w magazynie czas może się wydłużyć do 7 dni). Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni (w sytuacji braku towaru w magazynie czas może się wydłużyć do 7 dni).
  • 14 dni na zwrot! 14 dni na zwrot!
  • Koszt dostawy kurierem 18 zł Koszt dostawy kurierem 18 zł
  • Darmowa dostawa od 300 zł Darmowa dostawa od 300 zł

Mata do bagażnika koloru czarnego jest idealnie dopasowana i przeznaczona do modelu samochodu podanego w tytule oferty. Produkt został wykonany z gumy w połączeniu z kauczukiem. Dzięki zestawieniu tych dwóch materiałów ze sobą, mata posiada najcenniejsze zalety gumy takie jak miękkość i elastyczność oraz właściwości kauczuku, bardzo wytrzymałego  i antypoślizgowego materiału (mata na całej powierzchni jest antypoślizgowa). Produkt cechuje się odpornością na niskie i wysokie temperatury, sprawdzi się zarówno latem jak i zimą. Jeżeli samochód wyposażony jest w uchwyty, mata posiada wypustki umożliwiające korzystanie z nich, dzięki czemu otrzymujemy możliwość zastosowania siatki i maty jednocześnie. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zalet posiadania maty zabezpieczającej, dopasowanej do konkretnego bagażnika.

gumowa_rezaw.jpg

Maty są bezwonne, co przekłada się na komfortowe podróżowanie autem. Ponadto, posiadają unikatową powierzchnię, która zapobiega przemieszczaniu się rozlanej cieczy, a także wysoki rant (około 5 cm), który uniemożliwia rozlanie płynów poza obszar maty. Wkładka bagażnika jest wyprodukowana w Polsce. Potwierdzeniem wykorzystania wysokiej jakości materiałów są certyfikaty zdobyte przez producentów, które można zobaczyć na naszej stronie głównej. Ważnym atutem maty jest to, iż pozwala ona na zachowanie czystości w bagażniku i co ważne, sama jest łatwa w czyszczeniu (wystarczy spłukać matę karcherem lub wężem ogrodowym aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń). Dywanik jest elastyczny, dzięki czemu można go zwinąć w rulon i gdy nie jest potrzebny, przechowywać w takiej formie w garażu (zajmuje wówczas niewiele miejsca). Materiał z którego produkt został wykonany nie odkształca się. Dlatego też, nawet po długim okresie przechowywania zwiniętej maty, po jej rozłożeniu i odczekaniu chwili wróci ona do swojego pierwotnego kształtu. Maty odporne są na:

  • olej;

  • różnego rodzaju płyny;

  • środki chemiczne;

  • smary;

  • paliwa.

Poniższe zdjęcia pokazują idealne dopasowanie maty do bagażnika oraz praktyczne zastosowanie w codziennym użytkowaniu samochodu. Mata świetnie się sprawdzi również przy przewożeniu żywności: pizzy, kebabu, cateringu.

mata do bagażnika łatwa do czyszczenia

rezaw mata gumowa.jpg

Nowy produkt