Dywaniki Gumowe Samochodowe Volkswagen Golf VII od 2012r.

109,00 zł
Brutto

Dywaniki Gumowe Samochodowe Volkswagen Golf VII od 2012r. Rezaw Plast

Ilość

  • Ubezpieczamy wszystkie wysyłane paczki! Ubezpieczamy wszystkie wysyłane paczki!
  • Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni (w sytuacji braku towaru w magazynie czas może się wydłużyć do 7 dni). Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni (w sytuacji braku towaru w magazynie czas może się wydłużyć do 7 dni).
  • 14 dni na zwrot! 14 dni na zwrot!
  • Koszt dostawy kurierem 18 zł Koszt dostawy kurierem 18 zł
  • Darmowa dostawa od 300 zł Darmowa dostawa od 300 zł

Komplet dywaników gumowo-kauczukowych koloru czarnego jest idealnie dopasowany i przeznaczony do modelu samochodu podanego w tytule oferty. Produkt został wykonany z gumy w połączeniu z kauczukiem. Dzięki zestawieniu tych materiałów ze sobą, dywaniki samochodowe posiadają najistotniejsze zalety gumy, takie jak miękkość i elastyczność oraz właściwości kauczuku, bardzo wytrzymałego materiału. Dywaniki posiadają unikatową powierzchnię, co powoduje że buty nie ślizgają się po niej, nawet jeżeli naniesiemy np. piasek czy błoto, które zostanie pomiędzy wypustkami. Produkt cechuje się odpornością na niskie i wysokie temperatury, dzięki czemu sprawdzi się zarówno latem jak i zimą. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych zalet dywaników gumowo-kauczukowych, dopasowanych do konkretnego modelu samochodu.

gumowa_rezaw.jpg

Dywaniki samochodowe są bezzapachowe, co przekłada się na komfortowe podróżowanie autem. Ponadto, posiadają jedyną w swoim rodzaju powierzchnię, która zapobiega przemieszczaniu się wniesionej wody, śniegu czy błota, a także wysoki rant (około 3 cm), który uniemożliwia wydostanie się zanieczyszczeń poza obszar dywanika. Dywaniki są wyprodukowane w Polsce. Potwierdzeniem wykorzystania wysokiej jakości materiałów są certyfikaty uzyskane przez producentów, które można zobaczyć na naszej stronie głównej. Ważnym atutem dywaników gumowych jest zachowanie czystości w aucie i co ważne, są proste w czyszczeniu (wystarczy spłukać je karcherem lub wężem ogrodowym aby pozbyć się wszystkich zanieczyszczeń). Warto też zaznaczyć, iż materiał z którego produkt został wykonany nie odkształca się.

Kilka istotnych cech produktu:

  • produkt ekologiczny!;

  • dywaniki są trwałe i odporne na odkształcenia;

  • dywaniki są odporne na ścieranie;

Poniższe zdjęcia pokazują idealne dopasowanie gumowych dywaników oraz ich praktyczne zastosowanie w codziennym użytkowaniu auta.

rezaw dywaniki gumowe.jpg

Na życzenie możemy dołożyć gratis stopery (do samodzielnego montażu), w tym celu prosimy o informację przy składaniu zamówienia. Stopery można zobaczyć na poniższym zdjęciu.


Opcjonalnie do dywaników samochodowych polecamy zakup uniwersalnej praktycznej osłony na tunel środkowy, która odpowiednio zabezpieczy tunel przed zanieczyszczeniami. Osłona da się dopasować do każdego modelu samochodu, wystarczy wyciąć odpowiedni kształt wzdłuż wyznaczonych linii. Osłona jest zakupem dodatkowym i można ją znaleźć na samym dole kategorii "dywaniki gumowe".

Zobacz także