Dywaniki Welurowe Audi A1 Od 2010r. ok. 10mm

129,00 zł
Brutto
Dywaniki Welurowe Audi A1 Od 2010r. ok. 10mm
Ilość

 • Ubezpieczamy wszystkie wysyłane paczki! Ubezpieczamy wszystkie wysyłane paczki!
 • Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni (w sytuacji braku towaru w magazynie czas może się wydłużyć do 7 dni). Czas realizacji zamówień wynosi 1-3 dni (w sytuacji braku towaru w magazynie czas może się wydłużyć do 7 dni).
 • 14 dni na zwrot! 14 dni na zwrot!
 • Koszt dostawy kurierem 18 zł Koszt dostawy kurierem 18 zł
 • Darmowa dostawa od 300 zł Darmowa dostawa od 300 zł

Komplet dywaników samochodowych welurowych exclusive idealnie dopasowanych i przeznaczonych do modelu samochodu podanego w tytule oferty. Dywaniki są dostępne w kolorach  czarnym, grafitowym, popielatym, beżowym, dodatkowo wzmocnione wykładziną i obszyte nicią.

Dywaniki są dopasowane do kształtu podłogi konkretnego modelu samochodu. Produkcja odbywa się w Polsce, materiał z jakiego zostały wykonane to belgijski welur strzyżony (salonowy) o grubości ok. 10mm.

 • górna warstwa to welur strzyżony łatwy w czyszczeniu, miękki w dotyku,odporny na ścieranie.
 • dolna warstwa - spód to materiał nieprzemakalny gwarantujący dobrą przyczepność dywanika do podłogi, zabezpieczający dywanik przed podwijaniem
 • dywanik kierowcy na życzenie możemy wzmocnić dodatkową łatką z tego samego weluru
 
 
 

Dywaniki obszywamy nicią, w kolorach znajdujących się na poniższym zdjęciu. Jeżeli chcieliby Państwo inny kolor obszycia prosimy o kontakt.

 
 

Do dywaników na życzenie możemy dołączyć GRATIS! Stopery na oba przednie dywaniki. Do wyboru są następujące rodzaje mocowań:

 • uniwersalne okrągłe z wkrętami do podłogi
 • okrągłe
 • owalne

Stopery dołączone są luzem, do samodzielnego montażu. Aktualnie mamy dostępne wszystkie typy stoperów tylko w kolorze czarnym.

 

Po zakupie prosimy napisać zamówienie w wiadomości do sprzedającego. W zamówieniu powinny znajdować się informacje: model i rok produkcji auta, kolor weluru,  kolor obszycia nicią, informacja czy mamy wykonać dodatkową łatkę, informacja czy mamy dołączyć stopery GRATIS!

Dywaniki wykonujemy i wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych od chwili zamówienia (zaksięgowania pieniędzy), do czasu oczekiwania prosimy doliczyć czas obsługi przez kuriera. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 

Haft - napis modelu lub marki w zależności od dostępności.

Napis na dywanikach ma jedynie charakter informacyjny o przeznaczeniu produktu. Ma informować klienta do jakiej marki bądź modelu przeznaczone są dywaniki co zgodnie z art.156 ust 1 pkt 2 i 3 ustawy z dnia 30 czerwca 2000r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity Dz.U. z 2003r Nr 119, poz 117 z późn zm.) Stosowna informacja jest załączona do dywanika wraz z podaniem producenta. Dywaniki są produkcji Polskiej